Divadlo Štúdio tanca > Sezóna 2016/2017
prihláste sa na odber newslettra:

Sezóna 2016/2017


Sme otvorení novej sezóne!

Sezóna 2016/2017 = ROVNOVÁHA

Divadlo Štúdio tanca je otvorené novej sezóne. Po turbulentných udalostiach tej minulej, ale aj po úspešných premiérach inscenácií Androgén, Jadro a Očista sme pripravení spolu s Vami vstúpiť do novej sezóny, ktorá ako dúfame, sa bude niesť v duchu rovnováhy.

Vlastná tvorba a nová premiéra

Tvorba to je to, čo je centrom našej rovnováhy. Preto našich tanečníkov opäť nájdete pravidelne v stredu a nepravidelne v piatok na scéne divadla, stačí si len vybrať z programu a prísť.

Kurzy a workshopy

Hľadajte s nami rovnováhu priamo v pohybe! Aj tento rok otvárame obľúbené kurzy pre verejnosť, ale hýbať a tancovať sa dá s nami aj na jednorázových pohybových workshopoch, ktoré ponúkame k predstaveniam. Vyspelí tanečníci sa môžu pridať počas výuky externých pedagógov v našom umeleckom súbore.

Tanec v laviciach

Vedieme deti k rovnováhe medzi počutým a zažitým. Náplňou projektu pre základné školy je hravou a interaktívnou formou zoznámiť žiakov so súčasným tancom a prácou divadla.

festival Tvorivé dni pre vás

Spolu so študentami tanečných odborov slovenských konzervatórií ladíme rovnováhu medzi starým a novým, skúseným a začínajúcim, usporiadaným a živelným, aktívnym a pasívnym.
Festival prináša predstavenia súčasného tanca a ich následný rozbor s odborníkmi z praxe, pohybové workshopy s domácimi a zahraničnými osobnosťami súčasného tanca a prednášky a diskusie zamerané na viaceré oblasti súčasného umenia.

Havranov kabaret

Divadlo Štúdio tanca pripravuje divadelné diskusné večery so známym publicistom Michalom Havranom, počas ktorých budeme hľadať tenkú čiaru rovnováhy názorov viacerých hostí.